Category: Classic Rock

9 thoughts on “ Ne Trebam Te - Various - Laibach Vs. Flumen (CDr)

  1. Ne trebam ti vise ja, ni za sta ni za krevet, ni za sto ne trebam ti, ama nikako ni sad, ni ponekad ni star, ni mlad ni za dobro, ni za zlo ne trebam ti, ama nikako. Ref. Ramenima, smo se dotakli ramenima, nebo i zemlju smo pomakli. Ramenima, smo se dotakli i zauvek jedno smo drugom promakli. Ne trebam ti vise ja, ni za sta ni za vece, ni za dan.
  2. Listen to Trebam Mir by Vesna Benic on Deezer. With music streaming on Deezer you can discover more than 56 million tracks, create your own playlists, and share your favourite tracks with your friends.
  3. ← negde ili ne gde nedobijamo ili ne dobijamo → Svi tekstovi na ovom sajtu su vlasništvo firme Wings Software. Molimo vas da navedete kidwahotlicalbeunacithecentworfa.xyzinfo kao izvor kada koristite naše tekstove.
  4. YouTube gjithashtu thotë se do forcojë algoritmën që detekton dhe fshin komentet që shkelin kodin e sjelljes. Pasi një video ekspozuese nga YouTuber-i Matt Watson bëri xhiron në internet, YouTube ka marrë disa masa për të frenuar pedofilët nga shfrytëzimi i platformës – një problem që është bërë publik që nga viti YouTube ka deklaruar të enjten që më nuk do.
  5. Tekst pjesme Gazde - Trebam te nocas: Evo nocas opet tugujem, dalje moram sam, a ne mogu, svakog dana ti bi rekla da me volis, i prije sna da za nas Boga molis. Al' te zivot drugom odveo, i vise nismo zajedno. Trebam te nocas, budi ovdje, da ti ljubim usne tvoje, da te grlim sve do zore, jer tako zeli srce moje. kidwahotlicalbeunacithecentworfa.xyzinfo je galerija muzičkih tekstova sa područja Bosne i Hercegovine, Crne.
  6. Ne trebam te. Ne trebam te umotana lazi uguseni jade u sredini poput hijene pred linc imas snage za stid Ne trebam te, jer imam sve Ne trebam te, jer imam sve Ne slusam te guseci se hropces jer zelim, jesam, gledam ljubav o cemu prazno pricas Ne trebam te, jer imam sve Ne trebam te jer imam sve Ne trebam te umotana lazi uguseni jade u.
  7. Pra termi i njeriut "romantik" shkon përtej luleve apo letrave të dashurisë. Eshtë lidhja e ngushtë e njeriut me natyrën, emocionet, ndjeshmëria dhe idealet që ekzistojnë në mendjen e tij.
  8. Botimet Living prezantojnë librin "Ne të dy si një roman" nga autorja Paola Calvetti. Në epokën e teknologjisë moderne, kur bota gëlon nga interneti dhe celularët, Ema dhe Frederiku bëjnë një pakt: do t’i shkruajnë letra njëri-tjetrit dhe do të takohen vetëm një herë në vit në brigjet e Bretanjës.
  9. Dec 28,  · Sava centar, Vlado Georgiev - Djevojka za dva minuta - LIVE - (Vece sa Ivanom Ivanovicem - New Year Show ) - Duration: Vlado Georgiev 8,, views.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *